Nacontrole
Wij hebben het gebouw geventileerd en gecontroleerd op de aanwezigheid van koolmonoxide en daarbij niets gemeten. De bewoners mogen terug naar appartement. Wij pakken in en gaan terug naar de kazerne.
Brand meester
Na een eerste verkenning bleek dat een kookplaat met daarop een pannetje in een van de wooneenheden vlam had gevat. Wij hebben de kookplaat naar buiten gebracht en de eerste blusvoertuigen gaan weer retour kazerne. Drie personen worden uit voorzorg door de collega’s van de Ambulance gecontroleerd in verband met rookinhalatie.
Rookontwikkeling
In een opvanglocatie van het COA in Farmsum is rookontwikkeling waargenomen op de 4e verdieping van het gebouw. Omdat het onduidelijk is of alle bewoners uit het pand zijn hebben wij uit voorzorg opgeschaald naar “grote brand”. Meerdere blusvoertuigen en een hoogwerker zijn daarbij opgeroepen.