Ga naar hoofdinhoud
Gesloten - 23 maart 2026 Veiligheidsregio Groningen icoon

GRIP 1 Sappemeer

Laatst bijgewerkt om 23 maart - 14:17
23 maart - 13:12

Incident meester

De politie heeft niemand in de woning aangetroffen. Uit metingen is gebleken dat er geen gas in de woning aanwezig is. Er is geen sprake meer van een onveilige situatie. Alle bewoners mogen terug naar hun woning. Wij hebben afgeschaald naar GRIP 0.
Enexis gaat de afgesloten woningen weer aansluiten op het gasnet. In samenwerking met de woningcoöperatie zullen alle gasinstallatie weer in bedrijf gesteld worden.

 

23 maart - 12:02

Opvang omwonenden

Uit voorzorg is een groter gebied ontruimd.  De bewoners van de ontruimde woningen worden opgevangen in het nabij gelegen Hotel Faber.

23 maart - 10:43

Enexis

Wij hebben Enexis ter plaatse laten komen om de woning van het gas af te sluiten.

23 maart - 10:12

GRIP 1 Sappemeer

Wij hebben meerdere woningen aan de Mastenmaker in Sappemeer ontruimd vanwege een gasincident. Verschillende hulpdiensten zijn aanwezig. Om de coördinatie tussen de verschillende hulpdiensten goed te laten verlopen hebben wij opgeschaald naar GRIP 1.