Ga naar hoofdinhoud
Gesloten - 04 juni 2025 Brandweer icoon

Brand bijgebouw Stadskanaal

Ons advies

Bij de brand komt veel rook vrij. Wanneer je last hebt van de rook sluit dan ramen en deuren en schakel indien mogelijk ventilatiesystemen uit. Meer info vind je op: https://www.brandweer.nl/onderwerpen/blijf-uit-de-rook/

Laatst bijgewerkt om 4 juni - 13:08
4 juni - 13:06

Brand meester

Het sein brand meester is gegeven. Dit betekent dat de brand zich niet verder kan uitbreiden. We hebben de kerk weten te behouden. Salvage is opgeroepen om de eigenaar van het gebouw te helpen bij de afhandeling van de schade.

4 juni - 13:06

Zeer grote brand

We hebben opgeschaald naar zeer grote brand. Verschillende korpsen uit Groningen en Drenthe zijn opgeroepen.

4 juni - 10:05

Middelbrand

We zijn gealarmeerd voor een brand aan de Semsstraat in Stadskanaal. Omdat de brand uitslaand is en het bijgebouw aan de kerk vast zit is er uit voorzorg opgeschaald naar middelbrand. Een extra tankautospuit en een hoogwerker komen ter plaatse.